BSA SWEET-17 3-12X40MM SCOPE – DUAL-X W/MULTI GRAIN TURRET
6 in stock
6 in stock
Magnification: 3-12X
Obj. Lens Diameter: 40mm
Exit Pupil Range: 13.2-3.0mm
Field of View @ 100 yards: 31.4-8.3
Optimum Eye Relief: 4 in.